Dahua optical SFP module 155M 850nm 2km

ZO SNEL MOGELIJK GELEVERD!

 36,00

Artikelnummer: PFT3900 Categorieën: ,

Beschrijving

Dahua optical SFP module 155M 850nm 2km

  • Data Rate: 155Mbps
  • Interface: LC
  • Transmission Distance: 2km
  • Transmission Medium: Multi-mode
  • Wavelength:850nm
  • Sensitivity: ≤-25dBm
  • Operating Voltage: 3.3V
  • Output Power: -10dBm~-3dBm
  • Working Temperature: -40°C ~ +85°C
  • Dimensions(WxDxH): 13.7mm x56.5mm x8.95mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Dahua optical SFP module 155M 850nm 2km” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heeft u vragen en-/ of opmerkingen dan vernemen wij deze graag.
U kunt hiervoor het contactformulier invullen, via 053 – 8 515 066 of per email via info@beveiligingscameraexpert.nl

Voor een AJAX Alrmsysteem kunt u ook kijken op 123Alarmsysteem.nl